Wednesday, January 4, 2012

Lulet me te mira per zyren tuaj.

Lulet ne zyre bejne mire si per ate qe punon por edhe per punedhenesin e tij
Sipas studimeve qe jane bere rendimenti i punes eshte me i larte kur ne ambjentet e zyres ka lule.
Pervecse do te krijojne nje ambjet te bukur dhe te kendshem lulet pastrojne edhe ajrin e ambjentit
Dhe duke qene se ne zyre eshte tashme i domosdoshem dhe nje computer atehere nuk duhet te harrojme edhe kaktusin ne krahe te ekranit qe te thithi rrezet qe dalin nga ai.
5 lulet me te mira per zyren tuaj jane:

1-Spathifillum


2-POTHOS

3- Aglaonema
4-Dieffenbachia


5-Areca

No comments:

Post a Comment

Shkruani email tuaj ketu qe tju vijne automatikisht temat