Saturday, August 6, 2011

Kush jemi..........

Prej me shume se 17 vjete meremi me lulet.
Me nje eksperience te gjate ne nje prej dyqaneve me te njohur dhe me te vjeter ne Athine (Greqi)
Jemi gjithmone ne sherbim te klientit me nje game te gjere sherbimesh
-Kompozimne te ndryshme 
-Buqeta me lule te fresketa nga me te ndryshmet
-Zbukurime makinash, buqeta nusesh....etj.
-Zbukurime ambjentesh per evenimente te ndryshme (dasma, ditelindje, pagezime,party etj.) 
-Dergesa ne Tirane
-Dergesa ne te gjithe boten brenda 24 oreve nepermjet firmes prestigjoze TELEFLORA
-Dergesa ne Athine Pirea Korintho brenda 2 oreve nepermjet dyqaneve tona atje.
-Gjithashtu tek ne do te gjeni edhe lule ne vazo per amjente te jashteme dhe te brendeshme........vazo porcelani dhe plastike, plehra kimik dhe organik, ushqyes per bimet etj.

CDO DITE NE SHERBIM TE KLIENTIT Cel. 0695594400No comments:

Post a Comment

Shkruani email tuaj ketu qe tju vijne automatikisht temat